Saç modelleri ile zaman kaybetmeyin: Kolay örgü saç modelleri

0
144
Yarım üç örgü saç modeli

Kolay örgü saç modelleri ile zaman kaybetmeden hazırlanabilirsiniz hem de şık bir şekilde…

Özellikle okul okuyan kızlar için saç modeli ile uğraşmak ciddi zaman kaybına neden olur. Bu da pratik saç modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmeyi gerektirir.  Bu yazımızda zaman kaybetmenizi engelleyerek kolay örgü saç modelleri hakkında bilgi vererek zamandan kazanmanızı ve aynı zamanda şık bir görünüme ulaşmanızı sağlayacak modellere yer vereceğiz.

Kolay örgü saç modelleri

Kolay saç modellerinden ilham alarak pratik yapımlı ve aynı zamanda şık gösteren bir saç modeli arayanlara özel olarak sunacağımız örgü saç modelleri, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak modeller olacak. Şimdi arkanıza yaslanarak görselleri ve yapımları hakkında sizlere sunacağımız bilgileri okumaya başlayın…

Yarım örgülü kolay saç modeli

Saçlarınızda şık bir hava yaratmak için tercih edebileceğiniz yarım örgülü saç modeli, hem yapımının basit olması hem de istediğiniz güzelliğe ulaşmanız açısından değerlendirebileceğiniz en ideal saç modellerinden biridir. Modeli yapmak için öncelikle saçlarınızın ön kısmından birer tutam örün, daha sonra saçlarınızın ön kısmını örgülerin içerisinden geçirin ve saçlarınızın arkasında birleştirerek hazırlığınızı tamamlamış olun.

Yarım örgülü kolay saç modeli

Çift Topuzlu kolay örgüler

Sevimli ve sempatik bir görünüm kazanmanın yanında bir de zaman kaybettirmeyen bir saç modeli arıyorsanız kesinlikle size önereceğimiz bu model en ideal seçeneklerden biridir. Çift topuzlu kolay örgüleri yapmak için saçlarınızı ikiye ayırın ve daha sonra saçlarınızın üst kısmından iki minik topuz oluşturun. Geriye kalan saçlarınızı da yine ikiye ayırdıktan sonra gevşek bir şekilde örün. Son derece şık bir saç modeli olmasının yanında zamandan kazanmanızı da sağlayacak bu model ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir  İlham veren en güzel Okul Saç Modelleri

Çift Topuzlu kolay örgüler

Örgülü topuz saç modeli

Zamandan az kazandırsa da son derece şık olmanızı sağlayacak örgülü topuz saç modeli yapmak için saçlarınızın üst kısmını arkada toplayın. Daha sonra at kuyruğunun içerisinden geçirerek burgulu bir görünüm elde edin. Bu işlemi yaptıktan sonra klasik örgü şeklinde saçlarınızı örerek elinizle genişletin. Oldukça kolay olan ama biraz pratik gerektiren örgülü topuz saç modeli, hem havanızın daha yüksek olmasını sağlayacak hem de son derece şık olmanıza yardımcı olacak saç modellerinden biridir.

Örgülü topuz saç modeli

Çift kolay örgü modeli

Zaman kaybetmeden saçlarınızda istediğiniz güzelliği elde etmek için uygulayabileceğiniz pratik örgü saç modelleri arasında yer alan çift kolay örgü saç modeli, balık sırtı örgü modelinin nasıl yapılması gerektiğini bilenlerin zahmetsizce yapabilecekleri bir modeldir. Güzel ve sempatik görünmeyi sağlayan bu saç modeli ile harika bir gün geçireceksiniz.

Çift kolay örgü modeli

Yarım üç örgü saç modeli

Son derece şık görünmeyi sağlamakla birlikte kolaylıkla yapılabilecek saç modellerinden biri olan yarım üç örgü saç modeli kesinlikle uygulamanızı önerdiğimiz saç modellerinden biridir. Hem farklı bir görünüm kazanmak hem de zamandan kazanmak için yapabileceğiniz bu model için saçlarınızın önünden tutam alarak örün, bu işlemi yaptıktan sonra saçlarınıza bohem bir görüntü vermek için örgülerinizi yana doğru çekin ve saçlarınızı gevşetin.

Yarım üç örgü saç modeli

Yukarıda saydığımız kolay örgü saç modelleri, hem zamanınızın size kalmasını sağlayacak hem de şıklık noktasında beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere verecektir. Elbette hepsi birbirinden kolay olmakla birlikte biraz pratik yapmayı gerektiren saç modelleridir. Ama eliniz alıştıktan sonra kesinlikle zamanında işe de yetişirsiniz, okula da. Hem de bunu yaparken saçlarınıza sunduğunuz havanın gayet yüksek olduğunu göreceksiniz. Daha fazla saç modeli için sitemizi ziyaret etmeye devam edin. En güzel saç modelleri ile saç tasarımında beklediğinizden daha fazlasını elde edeceksiniz.

Editör Puanı:
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here