Özel gecelere renk katacak at kuyruğu saç modelleri

0
116
at kuyruğu modelleri

Saç modasının her geçen gün yeni ve farklı trendler sunması, kadınların seçim yaparken istedikleri modelleri daha rahat bulmalarına yardımcı oluyor. 2020 moda dünyasında kendinden söz ettiren at kuyruğu saç modelleri, yenilenen stilleri ve her ortama ayak uyduran tasarımları ile sizin de beğeninizi kazanacak. Özel gecelere renk katacak at kuyruğu saç modelleri ile beklediğinizden çok daha güzel görüneceksiniz.

Her kadın şık olmak ister ve bunun için saçtan başlayarak ayak uçlarına kadar her şeyi ile tam bir kombin oluşturmak ister. Saç modasını yakından takip ederek saçında değişiklik yapmak isteyenlerin tercih ettikleri at kuyruğu saç modellerinde, yeni moda dünyasında birbirinden farklı ve ilgi çeken modeller yer alıyor. Bunlardan hangisini seçerseniz seçin, kesinlikle girdiğiniz ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Gelelim yeni sezonda en çok beğenilen ve ünlülerin tercih ettikleri at kuyruğu saç modelleri konusuna…

At kurumu saç modelleri

Saç modasında sınırın olmadığını biliyorsunuzdur herhalde. Her kesime hitap edebilecen saç seçeneklerinin olması, gidilecek her ortama uygun bir model yapmayı kolaylaştırıyor. 2020’de kendinden söz ettiren ve magazin dünyasında da görme alışkanlığı kazandıran aksesuar detaylı at kuyruğu saç modeli, sezonun en ilgi gören modellerinden biridir. Yenilik yapmak veya katıldığınız ortama hoş bir hava katmak için kesinlikle bu modeli tercih etmenizi öneririz. Retro bir fular ile tamamlayacağınız at kuyruğu modeli hem şıklığınıza renk katacak hem de gecenin ışıldayanları arasında yer almanızı sağlayacak.

Aksesuar detaylı at kuyruğu modeli

  • Uzun at kuyruğu modeli

Saç modasının yenilenen ve tercih edilmeye devam eden iki farklı boyutu vardır. Saç modasında da bu böyledir. Geçtiğimiz sezonlarda Jennifer Lopez’de gördüğümüz upuzun at kuyruğu modeli, biraz zor yapılan modeller arasında yer alsa da kendine ya da kuaförüne güvenen biri için ideal seçeneklerden bir modeldir. Uzun at kuyruğu modeli, özellikle düğün ve özel partilerde tercih edilebilecek en şık modeller arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir  Rasta Saç Nedir, Nasıl Yapılır? Evde Rasta Saç Yapımı

Uzun at kuyruğu modeli

  • Hacimli at kuyruğu modeli

Havalı ve bir o kadar da şık bir saç stili tercih etmek isteyenlere önerilebilecek en güzel saç tasarımlarından biri de hacimli at kuyruğu saç modelidir. Bu model, daha sık görmeye alışık olduğumuz saç stillerinden biridir. Söz, nişan, düğün, mezuniyet balosu ve özel davetler gibi kişinin şık olmasını gerektiren her ortamda tercih edilebilecek bir saç modelidir. Klasik gece kıyafetine bir hayli farklı bir hava katmaya yardımcı olan hacimli at kuyruğu da aslında biraz uğraş gerektiren modellerden biridir. Bu nedenle kendinize güveninizin tam olması gerekiyor.

Hacimli at kuyruğu modeli

  • 90’ların trendine geri dönün

Moda dünyası bazen de anarya yapar. Saç modasında özellikle bunu görmek çok daha kolay olabiliyor. Yeni sezonda kendinden söz ettiren ve en popüler saç modelleri arasına bir şekilde girmeyi başaran uçları kıvrımlı ve minimal bgir at kuyruğu saç modeli, rafa kaldırılmış, modası geçmiş saç modellerinden biridir. Ama eskiye özlem, biraz da nostalji yapmak isteyenlerin bu modayı tozlu raflardan indirerek saç stilleri arasına almaları, 2020’nin en beğenilen at kuyruğu saç modelleri arasına girmesini etkilemiş.

minimal at kuyruğu modeli

  • Ultra minimal at kuyruğu

“Kısa saçlı iseniz at kuyruğu yapamazsınız” mı? Hayır, hayır… Kesinlikle at kuyruğu saç modeli yapmak isteyen herkes bunu yapabilir. İster uzun saçlarınız olsun isterseniz de ensenizde minnacık duran saçlarınız olsun. Yeter ki isteyin, moda dünyasında “imkânsız” diye bir şey yoktur. Geçtiğimiz sezon sosyal medya sitelerinde ünlülerde çok fazlasıyla gördüğümüz ultra minimal at kuyruğu saç modeli, kesinlikle size de yakışabileceğini düşündüğümüz saç modellerinden biridir.

Ultra minimal at kuyruğu

Saçlarınıza farklı bir hava katmak için yapmanız gerekenler

Saç modası, ucu bucağı olmayan bir alandır. Herkes, istediği gibi bir model bulabilir, kendine yakıştırma konusunda endişe etmeden karar verebilir. Ama her şeyden önemlisi, bir model uygulamadan önce saç stilinizin kıyafetinizle, teninizle, gideceğiniz ortama ayak uydurup uydurmayacağınız ölçüp biçtikten sonra seçim yapmanız daha doğrudur. Bazen başka birinde gördüğünüz bir modelin size de çok yakışacağını düşündüğünüz için uygulamak isteyebilirsiniz ama bu sizi yanıltabilir. O yüzden önce yukarıda verdiğimiz ölçüleri değerlendirerek hangi modeli seçebileceğinize karar vermeniz daha doğru olur.

İlginizi Çekebilir  2020’nin en beğenilen salık saç modelleri

 

Editör Puanı:
Bu yazıyı puanlamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here